Ana Sayfa / Alkolsüz Mekanlar / Alkolsüz Restoranlar / Taşlıhan Restaurant – Beykoz

Taşlıhan Restaurant – Beykoz

Bu haftaki alkolsüz mekan önerimizde Gittiğinizde dönmek istemeyeceğiniz bir yeri paylaşmak istiyorum. Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Cemile’nin evini otel yapmışlar çok güzel olmuş, gidip görmenizi bi kahvaltı yapmanızı yada bir balığını yemenizi öneririm, biz buraya gezmeye geldik derseniz çay ikram ? Kavacıktan direk önüne 15D otobüsleri gitmekte. Arabayla gitmek isterseniz Gerginlik de Kavacıktan Beykoz tabelasını takip edip ardından akbaba köyünü geçtikten sonra kimse sorsanız gösterir ?

Kendilerini internet sitelerinde  “Marmaranın Karadeniz ile buluştuğu, Beykoz Anadolu Feneri köyünde 2010’da faaliyetlerine başlayan Taşlıhan Restaurant kaliteden ve lezzetinden taviz vermeden, siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Aileniz ve dostlarınız ile güzel bir haftasonu yaşayacağınız mekanımızda dilerseniz, sabah Açık büfe kahvaltımızda güne başlayabilir, isterseniz taze balıklarımızdan tadabilir veya Günlük yaşam karmaşasından sıyrılıp, deniz ve doğa manzaralı sizin için dizayn ettiğimiz butik otelimizde konaklayabilirsiniz.” şeklinde ifade eden bu şirin mekanı görmeniz gerek ?

Anadolu Feneri Restaurant Alkolsüz Mekan

Anadolu Feneri Restaurant Alkolsüz Mekan
Anadolu Feneri Restaurant Alkolsüz Mekan

Anadolu Feneri Restaurant Alkolsüz Mekan

Hakkında: Simanur Balay

2007 yılından beri kişisel tumblr profili ile ilgilenen ve simanur.com projesi ile bizleri kırmayarak yayın hayatına tekrar aktif olarak başlayan Simanur Balay, 1988 Doğumlu ve Ankara istanbul arasında yaşamakta. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu. Tumblr hesabı artık devredışı kendisine sitemizde rastlamak mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir